Site Loader

Dobrze dobrana i zbilansowana dieta dziecka w pierwszych latach jego życia odgrywa niebagatelną rolę. Tuż po jego narodzinach karmienie go piersią chroni nasze dziecko przed czynnikami zewnętrznymi ze strony otaczającego go środowiska. W momencie rozszerzenia diety o dodatkowe pokarmy warto kontynuować również ochronę naszego dziecka dlatego, powinniśmy wybierać tylko i wyłącznie najlepsze jakościowo produkty. Bobovita na etapie produkcji z bardzo wielką troską dba o każdy szczegół swoich produktów oraz dodawanych składników. Gotowym efektem są przeciery owocowe, kaszki o bardzo wysokiej jakości. Są to produkty, do których można mieć stuprocentowe zaufanie. 

Potrzeby żywieniowe dziecka

Bobovita oferuje szeroką gamę posiłków od przecierów owocowych aż po kaszki. Bobovita stanowi świetna odpowiedź na potrzeby bardzo wrażliwego organizmu małych dzieci i niemowląt. Wszystkie owoce, zboża, mięso oraz ryby pochodzą tylko i wyłącznie ze sprawdzonego źródła. Dostawcy firmy Bobovita współpracują z nią od ponad 10 lat. Dlatego gotowe produkty cechują się wysoką jakością. Bobovita wyjątkowe propozycje, które spełniają najwyższe restrykcyjne normy żywieniowe. Dzięki wskazaniu na opakowaniu określonego wieku dziecka rodzice zyskują dużą pewność, że wybierają właściwe produkty. Produkty Bobovita można idealnie dopasować do wysokich potrzeb dziecka. 

Jakie posiłki oferuje Bobovita?

Jedną z ciekawszych propozycji oferowanych przez Bobovita jest posiłek na bazie marchewki. Jest to produkt skierowany dla dzieci powyżej czwartego miesiąca życia. Jest to w stu procentach wartościowy posiłek dla dziecka, który dopiero to rozszerza swoją dietę o nowe posiłki. Marchewka gotowana jest na parze, a sam surowieć pochodzi od sprawdzonych dostawców. Zanim partia marchewki trafi do słoika, musi przejść ponad 600 różnych testów, które stanowią potwierdzenie jakości oraz bezpieczeństwa. 

Post Author: Daniel